slonecznedni.pl

Strona o budownictwie, wystroju i fotowoltaice.

Dom

Nowoczesne okleiny: prosty sposób na odnowienie mebli

Zadbane meble to jedna z najważniejszych spraw dla każdego, kto chce się cieszyć pięknym wnętrzem. Niestety, zakup nowych mebli często jest zbyt wielkim wyzwaniem finansowym, bywa i tak, że stare meble wciąż doskonale się sprawdzają, choć ich wygląd pozostawia już sporo do życzenia. Czy można skutecznie odnowić meble? Tak, i to przy minimalnych wydatkach.

Nowoczesne okleiny

W walce o piękny wygląd można wykorzystać wiele zabiegów, przy czym w ostatnim czasie wielką popularnością cieszą się okleiny. Samoprzylepne folie sprawiają, że fronty mebli znów zaczynają zachwycać swym wyglądem, a że wybór wzorów i kolorów jest szeroki, można je bez problemów dopasować do każdego wnętrza.

Co można wybrać?

Folie jednokolorowe, dostępne zarówno z stonowanych barwach, jak i w tych bardziej intensywnych. Wielką popularnością cieszą się też okleiny imitujące drewno oraz te okleiny, które imitują kamień. Daje nam to wiele możliwości stworzenia ciekawej aranżacji oraz odnowienia mebli w prosty sposób, tak, by znów stały się one wspaniałą ozdoba naszego domu.

360architekci.pl