Strona główna
Dom
Tutaj jesteś

Mieszkania na poddaszu

15 lutego 2021 mieszkanie na poddaszu


Przeglądając różnego rodzaju oferty nieruchomości, coraz częściej można napotkać na ogłoszenia dotyczące mieszkania na poddaszu. Na chwilę obecną większość z nas podchodzi do nich sceptycznie uważając, że zdecydowanie się na taki wariant niesie ze sobą kilka poważnych niedogodności, jakie mogą się przełożyć na mniejszy stopień zadowolenia z mieszkania.
Jakie wady i zalety posiadają mieszkania na poddaszu? Specjaliści od rynku nieruchomości uważają, że tego rodzaju pomieszczenia posiadają niejedną zaletę. Na pewno są one tańsze od standardowych ofert. Jeśli poddasze zostanie odpowiednio zaadaptowane do mieszania, uda nam się stworzyć klimatyczne wnętrze z niepowtarzalną nigdzie atmosferą. Warto wiedzieć, że mieszkania tak usytuowane charakteryzują się przeważnie dużo większym przewiewem. Są one również z reguły wyższe, co wynika z konstrukcji dachu, dlatego optycznie wydają się niezwykle przestrzenne.
Mieszkanie na poddaszu daje doskonałą sposobność do zastosowania innowacyjnych rozwiązań. Antresola w takim pomieszczeniu nie jest wcale złym pomysłem. Decydując się na zakup mieszkania na poddaszu trzeba zdawać sobie sprawę, że nie jest ono pozbawione wad. Za taką trzeba uznać niestandardowe wymiary każdego poddasza. Przekłada się to w prostej mierze na konieczność wykonywania mebli na zamówienie. Taka usługa oczywiście kosztuje więcej niż zakup mebli w salonie. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku kupna okien, które również najczęściej są produkowane na specjalne, indywidualne zamówienie klienta.

oktobiz.pl

Wybór Kuriera do Holandii

Redakcja slonecznedni.pl

Nasi redaktorzy na stronie slonecznedni.pl to zespół ekspertów z pasją do wszystkiego, co związane z domem i mieszkaniem. Każdy z naszych redaktorów posiada bogate doświadczenie w branży budowlanej, projektowania wnętrz oraz aranżacji przestrzeni, co pozwala nam dostarczać wartościowe treści dla naszych czytelników.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Monitoring działki
Jaką baterię umywalkową wybrać
sprzątanie

Jesteś zainteresowany reklamą?

sprzątanie